Katedra Kognitywistyki

Inauguracja roku akademickiego

2023-09-25

Tradycyjnie przed rozpoczęciem uroczystości, o godz. 10:15, członkowie Senatu UMK – przy dźwiękach Orkiestry Wojskowej – złożą kwiaty pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Rynku Staromiejskim w Toruniu.

Wydarzenia w Auli otworzy wystąpienie inauguracyjne JM Rektora prof. dr. hab. Andrzeja Sokali, po czym nastąpi immatrykulacja, czyli symboliczne włączenie do społeczności akademickiej studentów i studentek I roku.

Ceremonię uświetni wykład inauguracyjny pt. "Studiowanie w czasach sztucznej inteligencji", który wygłosi nasz Wykładowca prof. dr hab. Włodzisław Duch z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK.

 

 

 

---

2023_umk_inauguracja_wfins.jpg

Wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2023/24

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów pierwszego roku na uroczyste rozpoczęcie nowego roku akademickiego połączone z immatrykulacją. 

Uroczystość odbędzie się 3 października w Auli UMK (ul. Gagarina 11) o godz. 10:00

Godziny Dziekańskie

W związku z wydziałową inauguracją roku i spotkaniami organizacyjnymi dla studentów pierwszego roku w dniu 3 października będą godziny dziekańskie — czyli zajęcia prowadzone na wydziale nie będą się odbywały.

Zajęcia prowadzone w innych jednostkach np. języki w SPNJO, zajęcia sportowe w CS, a także zajęcia ogólnouniwersyteckie są realizowane normalnie. 

Dziekanat studencki będzie czynny w godzinach od 13.00 do 15.00.

 

---

 

Spotkanie informacyjne dla studentów I roku na kierunku Kognitywistyka s1 i s2/Cognitive Science CS2

Zebranie informacyjne dla studentów I roku na kierunku Kognitywistyka s1 i s2 odbędzie się w dniu 2 października o godzinie 17.00 w Auli 101 (Siedziba Instytutu Psychologii, ul. Gagarina 39)

An informational meeting for first-year students in the CS2 Cognitive Science course will be held on October 2 at 3 p.m. in room 105 (Institute of Psychology, 39 Gagarin Street).

 

 

 

Andrzej Zykubek
Katedra Kognitywistyki