Katedra Kognitywistyki

Drzwi Otwarte Wydziału

2023-04-16

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu promującym ofertę kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a w szczególności ofertę kognitywistyki.

 

Drzwi Otwarte WFINS dla tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów planowane są na 21.04 (piątek) w godz. 11.00-13.30 w Collegium Humanisticum (ul. Bojarskiego 1, Toruń).  

Podczas pierwszej części spotkania kandydatom na studia zostanie zaprezentowana oferta kierunków studiów prowadzonych na Wydziale.
W drugiej części będzie można porozmawiać z pracownikami i studentami  kierunków WFiNS, zapytać o warunki rekrutacji i studiowania, program studiów, możliwości staży, wyjazdów naukowych, udziału w badaniach naukowych i o to jak studiuje się w Toruniu.

Serdecznie zapraszamy nie tylko obecnych maturzystów, ale wszystkie osoby zainteresowane studiami na naszych kierunkach.

Wcześniejsza rejestracja na Drzwi Otwarte nie jest wymagana ale uprzejmie prosimy o zgłaszanie na adres ankh@umk.pl grup zorganizowanych. 

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: 56 611 36 59 i mailowego: ankh@umk.pl

Andrzej Zykubek
Katedra Kognitywistyki