Kognitywistyka

Zaproszenie na wykład – Wkład Richarda H. Thalera w tworzenie ekonomii behawioralnej i polityki publicznej.

Zakład Kognitywistyki i Epistemologii oraz Pracownia Kognitywistyczna Kogni_LAB zapraszają na interdyscyplinarne seminarium, które odbędzie się we wtorek, 21. listopada 2017 o godz. 11.30 w sali 305, na Wydziale Humanistycznym (ul. Fosa Staromiejska 1 a ).

Podczas seminarium zostanie wygłoszony wykład dr Eweliny Marek:

Dr Ewelina Marek pracuje na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i zajmuje się ekonomią behawioralną. Szczególnie interesuje się jej zastosowaniami do tworzenia polityki publicznej. W 2016 roku otrzymała doktorat na Uniwersytecie Lyon, w laboratorium należącym do francuskiego centrum badawczego CNRS (odpowiednik PAN-u). Wcześniej zajmowała się polityką konsumencką dla OECD i Komisji Europejskiej.